Seznamujeme se, díl 1: Kdo za SharyGo stojí? Dnes s Filipem

Od začátku razíme cestu otevřené firmy, která je se svými zákazníky v kontaktu. Svému závazku budeme dostávat a chceme, abyste věděli, co se na SharyGo děje, kdo za tím stojí a co jak vám bude zjednodušovat život. Přesně o tom SharyGo je! Tvoříme službu, která vám šetří peníze a zlepšuje dostupnost k věcem, které v danou chvíli potřebujete.
Dnes vám představíme Filipa. Jeho srdce bije pro vás, naše zákazníky. Filip se stará o to, abyste na SharyGo našli vše, co hledáte, aby to bylo levné a abyste to našli hned za rohem.

Ahoj Filipe, řekni nám na úvod, proč jsi v týmu SharyGo?
SharyGo jsem si vybral, protože mě myšlenka sdílení věcí mezi lidmi už delší dobu zajímá a SharyGo mě v tomto absolutně dostalo. Jsem fanda online projektů a v SharyGo vidím obrovskou přidanou hodnotu, která lidem zjednoduší život, ušetří spoustu peněz, a umožní používat lidem věci, které mohou být jinak buď příliš drahé, nebo hůře dostupné, vše online, a to mě na tom fascinuje.

Popiš našim čtenářům, co konkrétně v SharyGo děláš?
Starám se o zákazníky a nabídku předmětů. Zákazníkům pomáhám s dotazy, řeším, co je zajímá a inzerentům nejvíce pomáhám s vytvářením nabídek, nastavujeme spolu cenu, fotíme předměty a tak dále. Co se týká nabídky předmětů, tam je to hodně zajímavé, starám se o to, aby v okolí každého uživatele byl předmět, který potřebuje, je to dlouhá cesta, ale myslím, že jdeme správným směrem.

Jak vypadá tvůj den?
Hned od rána jsem v kontaktu se zákazníky, ať už na chatu, nebo přes emaily, často si s nimi i zavolám, to je fajn, chodí nám velmi pozitivní reakce, takže si udělám hned po ránu radost. Pak podle toho, co je na programu dne, teď je to hodně o komunikaci s vlastníky, máme v nabídce stovky předmětů, všechno jsme to s týmem stihli zpracovat během dvou týdnu, to mě moc těší. V práci jsem podle potřeby.

Co je za tebe největší přidaná hodnota SharyGo?
Vůbec to, že tu je. To, co tu tvoříme mě naprosto fascinuje, myslím, že SharyGo je služba, která tu byla potřeba, toho jsme se zhostili, myslím, že úspěšně, teď je potřeba sledovat, co konkrétně budeme zlepšovat, aby naši zákazníci našli to, co potřebují a zajistili co nejjednodušší proces výpůjčky.

Řekni nám, co rád děláš mimo práci?
Téměř 20 let se věnuji bojovému umění taekwondo, mám svůj oddíl, který považuji za svou druhou rodinu.

Vím, že máš za sebou skvělé úspěchy, řekneš nám o nich?
Jsem trojnásobný mistr Evropy v individuální kategorii a v ČR jsem byl po dobu soutěžní kariéry prakticky neporažen ve sportovním boji. Za všechny individuální úspěchy jsem moc rád, ale týmové či oddílové úspěchy řadím možná o něco málo výš – jsem týmový člověk, proto věřím, že se týmový duch projeví i v SharyGo.

Skvělé, máš něco na závěr, co bys chtěl našim čtenářům říct?
Především poděkovat, že to čtou, znamená to pro mě hodně, tím spíš, když pak vidím reakce, které nám chodí, za to všem moc za celý tým děkuji. Ti z vás, kteří SharyGo ještě nevyzkoušeli, budu rád, když najdete to, co hledáte, nebo něco, co vám udělá radost a ukáže SharyGo tak, jak ho tvoříme. Pokud máte jakýkoliv dotaz, napište mi na filip@sharygo.cz, rád se s vámi spojím a pobavím nad dotazy.

V dalším díle vám přineseme rozhovor se zakladatelem a CEO Danem Erlebachem, který za tím vším stojí, těšíme se.

Rozhovor pro vás udělala Kate